Races today
United States
Canada
Australia (B-pools)
New Zealand
Closed Races
Belgium
Country:  Race Type:

Runner index

Horse Country Jockey/Driver Race Location R/Nr. Start
A Band Apart Alexander Castillo Delta Downs 8/7 21:52
A Bettor Hat Andrew Mccarthy Meadowlands Harness 9/5 21:55
A Bridge too Far Irad Ortiz, Jr. Gulfstream 13/4 17:58
A Dandy Bryer Ronnie Wrenn Jr. Northfield Park 3/6 18:40
A F F Bigdaddy Drew Monti Buffalo Raceway 2/1 18:18
A Lil Dynasty Irving Delgado-Bustillos Sunland Park 9/8 18:18
A Mere Icon Erasmo Gasca Los Alamitos QH 8/4 00:16
A QUATRE AMIS R LACROIX Toulouse La Cepiere 1/10 10:41
A Shin Rook Clayton Douglas Sale 8/2 23:55
A True Gentleman Jomar Torres Laurel Park 7/11 15:30
A Wee Taste PBKC Summer Eve 1/4 19:00
ACHILLE DES AIGLES E HARDOUIN Cagnes-Sur-Mer 8/15 11:35
AD LIBITUM MLLE A BRISSE Toulouse La Cepiere 7/13 14:00
AFLEUR DE PAU E BURELLER Bordeaux-Bouscat 3/3 07:36
AGOSTINA C ROBIN Bordeaux-Bouscat 4/10 07:46
AIRFIELD BEAUTY T PICCONE Cagnes-Sur-Mer 7/3 11:00
ALABAMA BLUE E RAFFIN Toulouse La Cepiere 2/18 11:17
ALETS A BADEL Cagnes-Sur-Mer 4/15 09:16
ALIWALIA P BAZIRE Cagnes-Sur-Mer 6/14 10:25
ALKARA D CORDEAU Toulouse La Cepiere 2/13 11:17
ALL THIS TIME A HAMELIN Cagnes-Sur-Mer 4/18 09:16
ALLIANCE A VARY S SAADI Bordeaux-Bouscat 8/4 10:07
ALPATKINOSS J NICOLEAU Bordeaux-Bouscat 2/2 06:45
ALTONICO S STEFANO Toulouse La Cepiere 1/12 10:41
AMBRE DOUX PC BOUDOT Cagnes-Sur-Mer 7/2 11:00
AMON RE WIN J.H TREICH Toulouse La Cepiere 2/4 11:17
AMSTRONG SPRINGS E BURELLER Bordeaux-Bouscat 5/5 08:16
ANADUN A WERLE Bordeaux-Bouscat 6/7 09:04
ANCRE DE LUNE J NATTIEZ Bordeaux-Bouscat 3/10 07:36
APACHE DE CHENU Y HENRY Toulouse La Cepiere 2/17 11:17
APERO BLEU J REVELEY Bordeaux-Bouscat 5/1 08:16
ARCHIBALDA G GILLOT Toulouse La Cepiere 1/4 10:41
ASAP S MAILLOT Bordeaux-Bouscat 7/7 09:32
ASCOT SPIRIT A LEMAITRE Cagnes-Sur-Mer 4/8 09:16
ASTRE DE BEYLEV FRANK VAN DEN BERGH PMU Mons 3/2 06:04
ATEEM A LEMAITRE Cagnes-Sur-Mer 6/5 10:25
ATOME DESBOIS N VIMOND Toulouse La Cepiere 2/10 11:17
AUTEUR N PACHA Toulouse La Cepiere 1/8 10:41
AZER PC BOUDOT Cagnes-Sur-Mer 2/3 08:18
Ab Incredible Southland Matinee 4/4 14:15
Ab Iron River Sarasota Matinee 2/6 12:43
Ab Kentucky Blue St. John`s Matinee 2/7 12:47
Ab Sanction Southland Matinee 12/5 16:15
Ab Slingshot St. John`s Night 5/8 20:45
Abbeylara Andy Miller Freehold 10/3 15:30
Abdaar Carol Cedeno Laurel Park 7/3 15:30
Aberdeen Hanover Shaun Vallee Yonkers Raceway 3/7 19:30
Aberration Billy Owen Hawkesbury 3/1 22:05
Ablazin Version Manuel Gutierrez Sunland Park 8/5 17:52
Abner the Great Joe Bongiorno Yonkers Raceway 2/8 19:10
About the Benjamns Jim Marshall III Freehold 12/2 16:10
Absolute Gem Ms T Harrison Coffs Harbour 6/12 01:05
Acantilado [PER] Shirley Yancapallo Gomocio Laurel Park 12/3 18:00
Access Granted Tiago Pereira Santa Anita Park 1/2 00:00
Acclimate Tiago Pereira Santa Anita Park 4/2 17:10
Ace Myfirsthoney PBKC Summer Mat 10/8 15:15
Ace of Clubs Jim Marohn Jr Yonkers Raceway 10/8 21:50
Acefourtyfourdon Drew Monti Buffalo Raceway 12/5 21:18
Aces and Eights Malcolm Franklin Turfway 3/3 19:13
Achainoflove Wilfredo Corujo Penn National 8/6 21:28
Addison Boom Alfredo Juarez, Jr. Sunland Park 5/9 16:34
Addys Castle Victor Rodriguez Charles Town 6/6 21:22
Adeline Southland Night 11/8 22:45
Adonis Desire Daytona Beach Eve 1/3 19:25
Adrenaline Jose Guerrero Delta Downs 6/6 20:52
After All [CHI] Nieves Gavidea Hoyos Laurel Park 12/6 18:00
After Five Sarah Mac Nab NZ Wairoa 5/9 21:00
After the Lovin David Lopez Turf Paradise 3/1 15:55
Against the Odds Maicol Inirio Penn National 6/10 20:28
Agent Mary Sanford-Orlando Mat 6/6 14:45
Agree To Teagan Voorham Launceston 3/1 22:25
Ah`s Tar Daytona Beach Eve 13/8 22:25
Aholelottarockin Keith Kash Jr Northfield Park 2/2 18:20
Aim for Glory David Haldar Mahoning Valley 1/3 12:15
Aint Three Ok Robert Shepherd Flamboro Downs 8/4 20:55
Air Strike Brent Holland Yonkers Raceway 9/8 21:30
Airport Road Carlos Delgado Charles Town 6/1 21:22
Ajn Almagirltwo Birmingham Night 4/5 21:00
Ajn Butterfly Sanford-Orlando Mat 10/1 15:45
Ajn Coming Late Birmingham Night 4/4 21:00
Ajn Cry Avatar Gulf Greyhound Night 7/4 21:30
Ajn Deanos Joy Sarasota Evening 9/7 21:30
Ajn Double Down Sarasota Matinee 14/5 15:45
Ajn Filly Time Sarasota Matinee 8/2 14:15
Ajn Flyboy Gulf Greyhound Night 9/6 22:00
Ajn Flying Bill Sarasota Evening 6/2 20:45
Ajn Fortifide Sarasota Evening 2/4 19:45
Ajn Gamegirl Sarasota Evening 1/5 19:30
Ajn Get Loose Sarasota Evening 11/7 22:00
Ajn Huricanesara Birmingham Matinee 4/8 15:45
Ajn Java Joe Sarasota Evening 3/1 20:00
Ajn Jed Tyre Birmingham Night 7/6 21:45
Ajn Josh Haddock Birmingham Night 8/2 22:00
Ajn Kiowa Snooki Sarasota Matinee 13/8 15:30
Ajn Little Torke Sarasota Evening 3/6 20:00
Ajn Mr. Espinosa Sarasota Evening 8/2 21:15
Ajn Ms Teresa Sarasota Matinee 9/7 14:30
Ajn Red Snowy Sarasota Matinee 2/4 12:43
Ajn Shortonmoney Sarasota Evening 2/8 19:45
Ajn Susie Q Sarasota Evening 6/7 20:45
Ajn Swee Pea Birmingham Matinee 8/5 16:45
Ajn Texas Crush Wheeling Matinee 17/4 17:00
Ajn Texas Hottie Sarasota Matinee 7/1 14:00
Ajn Texas Shay Sarasota Matinee 7/2 14:00
Ajn Watch This NaplesFort Myers Eve 4/2 19:45
Ajn White Myth Sarasota Evening 3/5 20:00
Ajn Winding Up Sarasota Evening 9/6 21:30
Akeem Olajuwon Sarasota Evening 5/7 20:30
Akuna Matata Megan Fadlovich Sam Houston 9/1 00:15
Al`s Ambush PBKC Summer Mat 6/7 14:15
Alan Alda Birmingham Matinee 5/3 16:00
Algenon Silvio Amador Golden Gate 6/2 18:40
Algorix Dexter Haddock Parx Racing 7/5 15:37
Ali Orphan Kate Walters Sale 6/9 23:10
Ali`s Charlie Wheeling Matinee 1/7 13:03
Alice Springs Daytona Beach Mat 6/1 14:20
Alison Krauss St. John`s Matinee 12/5 15:20
All About Charlie Coffs Harbour 7/12 01:15
All About Hay Richard Mitchell Gulfstream 8/3 15:28
All About the Pace Kurt Sugg Northfield Park 9/4 20:40
All Brains Southland Night 13/7 23:15
All Down the Line Jordan Stratton Yonkers Raceway 7/4 20:50
All From Scrap Robert Thompson Hawkesbury 7/3 23:35
All The Rage Danielle Hirini NZ Wairoa 3/3 19:50
All The Way Now Tri-State Twilight 6/1 18:15
All Told Ruben Lozano Los Alamitos QH 6/6 23:20
All Week Pat Berry Meadowlands Harness 9/9 21:55
Allerage Stargazer Brett Macdonald Flamboro Downs 10/9 21:35
Alleva Rafael Bejarano Santa Anita Park 6/9 18:15
Allie`s Dragon Mitchell Cushing Freehold 1/8 12:30
Allison K Katie Davis Penn National 1/51 18:05
Alloperations Go NaplesFort Myers Eve 1/6 19:00
Allotta Bling Southland Night 15/2 23:45
Ally On Fire Denny Velazquez Turf Paradise 3/2 15:55
Almithmaar Dylan Davis Aqueduct 7/6 15:55
Almost Cut My Hair Lemoyne Svendsen California Expo 7/6 22:10
Along Came Jane James Kennedy California Expo 8/2 22:20
Alotbettor N Corey Callahan Meadowlands Harness 6/4 20:55
Alphadora Hector Diaz, Jr. Aqueduct 2/8 13:20
Already Gone Euclyn Prentice, Jr. Turfway 6/5 20:42
Alternate Route Glenmore Mayhew Charles Town 4/1 20:25
Alternative Facts Mikayla Weir Coffs Harbour 6/6 01:05
Alto Sun Sand Gulf Greyhound Night 6/2 21:15
Altus Sarasota Evening 10/2 21:45
Alvaro St. John`s Night 5/2 20:45
Alway`s Close Andy Miller Meadowlands Harness 1/6 19:15
Alwayslittlesister Austin Solis Golden Gate 5/2 17:55
Amajill Matthew Paget Coffs Harbour 5/11 23:50
Amandine [GB] Drayden Van Dyke Santa Anita Park 8/6 19:20
Amargo [PER] Marcos Silva Velasquez Laurel Park 13/10 18:30
Amazing Carly Southland Night 4/7 21:00
Amazing Chick PBKC Summer Mat 10/2 15:15
Amazing George PBKC Summer Eve 2/1 19:15
Amazing Graciejane Chris Lems Northfield Park 13/2 22:00
Amazing Team Ryan Elliot NZ Wairoa 3/5 19:50
Ameribelle Virginia Tormey Turfway 4/8 19:42
American Actress Southland Matinee 3/5 14:00
American Arizona Tri-State Twilight 11/4 19:30
American Avanti Tri-State Twilight 6/7 18:15
American Cheer Dan Rawlings Northfield Park 8/2 20:20
American Gogo NaplesFort Myers Eve 6/7 20:15
American Gracie NaplesFort Myers Mat 4/7 13:45
American Guy St. John`s Night 11/3 22:15
American Sara Sylvain Filion Woodbine Mohawk Park 9/7 21:50
American Virgin Douglas Mcnair Woodbine Mohawk Park 7/7 21:10
American Vision Anthony Napolitano Meadowlands Harness 1/7 19:15
Amf Bad Loan Southland Matinee 7/2 15:00
Amf Big N Light Sanford-Orlando Mat 4/1 14:15
Amf By Golly Gee Sanford-Orlando Mat 15/6 17:00
Amf Can Comeback PBKC Summer Eve 14/7 22:15
Amf Cindy Sanford-Orlando Eve 3/7 20:05
Amf Class Clown Sanford-Orlando Mat 3/5 14:00
Amf Cousin Bob Wheeling Matinee 12/1 15:45
Amf Dark Times Wheeling Matinee 7/5 14:30
Amf Eat It All Sanford-Orlando Mat 11/6 16:00
Amf Eat It Now NaplesFort Myers Eve 12/5 21:45
Amf Eat It Up Sanford-Orlando Eve 5/4 20:35
Amf Ex Listener Daytona Beach Mat 5/7 14:05
Amf Ex Lounger Wheeling Matinee 16/2 16:45
Amf Ex Tony Wheeling Matinee 11/6 15:30
Amf Finally Over Southland Night 4/5 21:00
Amf Flashed Sanford-Orlando Eve 7/3 21:05
Amf Get The Gold Wheeling Matinee 5/8 14:00
Amf Goldie Locks Daytona Beach Mat 7/8 14:35
Amf Honest Liar Southland Matinee 6/3 14:45
Amf Incredulous Sanford-Orlando Mat 5/2 14:30
Amf Kinda Fast Southland Matinee 3/3 14:00
Amf La Laker Southland Night 16/5 00:00
Amf Lady Grace Wheeling Night 2/3 17:45
Amf Lil Sass Pot Wheeling Matinee 9/7 15:00
Amf Look At That Daytona Beach Mat 9/2 15:05
Amf Mickeymantle Sanford-Orlando Mat 6/8 14:45
Amf No Neck PBKC Summer Mat 11/8 15:30
Amf Onerous Southland Matinee 10/6 15:45
Amf Opening Southland Night 7/7 21:45
Amf Outdoor Gal Wheeling Matinee 18/2 17:15
Amf Paid Up Loan Southland Matinee 13/8 16:30
Amf Peter Sanford-Orlando Mat 13/7 16:30
Amf Ready Made Sanford-Orlando Eve 8/8 21:20
Amf Redneck Southland Night 9/4 22:15
Amf Runforthgold Wheeling Matinee 10/1 15:15
Amf Sheena Wheeling Matinee 6/4 14:15
Amf Strange Bird Southland Matinee 8/7 15:15
Amf Streaky Daytona Beach Mat 4/4 13:50
Amf Strong Side PBKC Summer Mat 10/6 15:15
Amf Sweet Streak PBKC Summer Mat 13/1 16:00
Amf Town Crier Southland Night 13/6 23:15
Amf Trixortreat Southland Night 18/5 00:30
Amf Trixter Southland Night 14/7 23:30
Amf Twist N Turn NaplesFort Myers Eve 4/3 19:45
Amf Uncle Leo Sanford-Orlando Mat 8/4 15:15
Amf Uncle Paul Wheeling Matinee 13/8 16:00
Amf Won`t Do It Sanford-Orlando Mat 9/4 15:30
Amityville Lindy Patrick Hudon Woodbine Mohawk Park 2/7 19:30
Amor Tonto [CHI] Luis Chavez Castillo Gulfstream 15/11 19:03
Anacreon Luke Rolls Coffs Harbour 4/7 23:40
Analyze Eric Goodell Northfield Park 10/4 21:00
Ancestry Frank Alvarado Golden Gate 1/7 00:00
And Now Theres You Jason Ryan Flamboro Downs 4/6 19:35
And Won Antonio Gallardo Tampa Bay Downs 9/3 16:45
Andrei [PER] Moyohuilca Pilares Laurel Park 13/3 18:30
Andwin Hanover Jim Marshall III Freehold 11/5 15:50
Andy`s Ashleigh Daytona Beach Mat 3/1 13:35
Andy`s Aspen Sarasota Evening 7/3 21:00
Angel Of Truth Chad Lever Hawkesbury 7/4 23:35
Angevin Tommy Berry Hawkesbury 4/7 22:40
Angiolini Grant Buckley Hawkesbury 4/11 22:40
Anika Calhoun St. John`s Matinee 5/8 13:35
Animal Kingdom Sanford-Orlando Eve 1/3 19:35
Animation Darius Thorpe Charles Town 7/6 21:49
Anissa Edwin Rivera Parx Racing 1/1 12:55
Ann Hill David Lake Northfield Park 12/1 21:40
Anna Wallingford Southland Matinee 1/5 00:00
Annihilation Corey Callahan Meadowlands Harness 11/7 22:35
Ansaam Erhan Kacmaz Launceston 8/11 00:05
Anydayisherday Benjamin Hernandez Aqueduct 2/5 13:20
Aplumbinwewillgo NaplesFort Myers Eve 5/1 20:00
Apple Tart Hanover Robert Shepherd Flamboro Downs 1/4 18:35
Apreciado Leonel Reyes Gulfstream 7/1 14:58
Aquemini Samy Camacho Tampa Bay Downs 7/6 15:45
Arabella Figg Daytona Beach Mat 3/2 13:35
Arago Samy Camacho Tampa Bay Downs 5/10 14:45
Arby Birmingham Matinee 5/1 16:00
Arcadian Shores Matthew Paget Coffs Harbour 1/10 21:55
Arcane Sam Clipperton Hawkesbury 6/4 23:25
Arch`s Smile Christopher DeCarlo Aqueduct 4/7 14:22
Ardennes Deshawn Parker Sam Houston 7/5 23:15
Are U Bluffing Sanford-Orlando Mat 14/4 16:45
Areyoutalkingtome Irad Ortiz, Jr. Gulfstream 3/8 12:21
Argument Won Diego Saenz Delta Downs 9/7 22:22
Argyll Bay Leah Kilner Coffs Harbour 6/10 01:05
Arkans Adelaide St. John`s Matinee 15/6 16:05
Arkans Alkaid Southland Night 3/5 20:45
Arkans Bart Southland Night 9/7 22:15
Arkans Bb Gobi St. John`s Night 10/6 22:00
Arkans Bb Zora Tri-State Twilight 10/5 19:15
Arkans Bd Bronte Wheeling Night 2/5 17:45
Arkans Bd Happy PBKC Summer Eve 13/4 22:00
Arkans Bd Natal Southland Matinee 11/6 16:00
Arkans Darwin Southland Matinee 16/1 17:15
Arkans Fred PBKC Summer Mat 8/8 14:45
Arkans Gl Mario Southland Matinee 18/8 17:45
Arkans Guwop Daytona Beach Mat 14/8 16:20
Arkans Hainan PBKC Summer Mat 11/2 15:30
Arkans Honshu Wheeling Matinee 14/5 16:15
Arkans Katara Daytona Beach Mat 10/3 15:20
Arkans Lion Sarasota Matinee 3/4 13:00
Arkans Megrez St. John`s Matinee 3/1 13:05
Arkans Merak Southland Night 13/3 23:15
Arkans Peso Wheeling Matinee 12/5 15:45
Arkans Ruble St. John`s Matinee 13/8 15:35
Arkans Tt Cali St. John`s Matinee 11/6 15:05
Arkoma Jill Sarasota Evening 5/6 20:30
Arpinella Irad Ortiz, Jr. Gulfstream 3/13 12:21
Arque Hanover Eric Abbatiello Freehold 8/2 14:50
Arraign Glyn Schofield Hawkesbury 1/3 20:50
Arroyo Harlow Tri-State Twilight 2/6 17:15
Arroyo Hunter Wheeling Matinee 6/1 14:15
Arroyo Lesabre Daytona Beach Eve 10/4 21:40
Arroyo Neko Tri-State Twilight 2/5 17:15
Arroyo Nova Daytona Beach Mat 3/8 13:35
Art Scene Daniel Dube Yonkers Raceway 1/5 18:50
Artacus Denny Bucceri Buffalo Raceway 7/8 19:48
Artex Hound Dog Tri-State Twilight 10/4 19:15
Arthur`s Hope Taylor Hole Aqueduct 3/1 13:51
Artiful Move Jacqueline Davis Penn National 3/4 18:58
Artistic Cruiser Mark Schullstrom Freehold 1/1 12:30
Arya Stark Brett Macdonald Flamboro Downs 9/3 21:15
Ascomanni R J Myers NZ Wairoa 8/5 22:45
Askin for Trouble David Reyes-Frisby Rillito Park 4/6 17:00
Astro Empire Rafael Hernandez Gulfstream 4/9 13:28
Astute Warrior Pablo Morales Tampa Bay Downs 9/4 16:45
At the Margin Erick Garcia Los Alamitos QH 4/1 22:24
At`s Celgene Sanford-Orlando Eve 7/2 21:05
At`s China Sanford-Orlando Eve 10/5 21:50
At`s Gold Rush Daytona Beach Eve 5/8 20:25
At`s Lola Sanford-Orlando Eve 4/6 20:20
At`s My Bro Tye Sanford-Orlando Eve 2/2 19:50
At`s My Tessa Southland Night 3/1 20:45
Atascocita Bain Sarasota Matinee 10/6 14:45
Atascocita Balm PBKC Summer Eve 8/3 20:45
Atascocita Balsa PBKC Summer Eve 11/6 21:30
Atascocita Bayou PBKC Summer Mat 6/1 14:15
Atascocita Birma PBKC Summer Eve 1/8 19:00
Atascocita Cagey PBKC Summer Eve 8/4 20:45
Atascocita Carey Gulf Greyhound Night 5/5 21:00
Atascocita Cuz Birmingham Night 7/3 21:45
Atascocita Dalt PBKC Summer Eve 15/7 22:30
Atascocita Engle Sanford-Orlando Eve 9/7 21:35
Atascocita Epan Daytona Beach Eve 14/4 22:40
Atascocita Flak Birmingham Night 4/3 21:00
Atascocita Ford Sarasota Evening 6/3 20:45
Atascocita Horst Birmingham Matinee 11/2 17:30
Atascocita Hyatt Birmingham Night 9/2 22:15
Atascocita Jayne Birmingham Matinee 6/5 16:15
Atascocita Jette Sarasota Evening 4/6 20:15
Atascocita Kesha Gulf Greyhound Night 1/6 20:00
Atascocita Kyran Gulf Greyhound Night 8/4 21:45
Atascocita Line Sarasota Matinee 1/8 12:33
Atascocita Malou PBKC Summer Mat 4/1 13:45
Atascocita Maris Gulf Greyhound Night 9/2 22:00
Atascocita Morse PBKC Summer Mat 9/1 15:00
Atascocita Nip Birmingham Matinee 6/6 16:15
Atascocita Peggy PBKC Summer Mat 11/4 15:30
Atascocita Ralen Sarasota Matinee 3/8 13:00
Atascocita Ramp Sarasota Matinee 12/6 15:15
Atascocita Riply Gulf Greyhound Night 3/6 20:30
Atascocita Roger PBKC Summer Eve 4/3 19:45
Atdabarwithmerrill Alexander Castillo Delta Downs 7/11 21:22
Atlas Alliance N Steve Smith Freehold 1/7 12:30
Atonarun Drayden Van Dyke Santa Anita Park 1/1 00:00
Attain Success Daytona Beach Eve 8/1 21:10
Atx Breakandbad St. John`s Night 1/8 19:45
Auca [CHI] Rodrigo Oyarzun Gulfstream 15/2 19:03
Audrey Meadows Daytona Beach Eve 15/1 22:55
Audreys Dream Ed Hensley Woodbine Mohawk Park 11/7 22:30
Aunya Ruling Thomas Pompell Delta Downs 1/11 18:25
Aussie John PBKC Summer Mat 10/7 15:15
Aussie Pete Wheeling Matinee 11/7 15:30
Autobiographical Shawn T Gray Buffalo Raceway 8/4 20:06
Auxin Michael Walker Sale 2/1 20:55
Avalanche Hanover Louis Roy Woodbine Mohawk Park 11/2 22:30
Avatartist Yannick Gingras Meadowlands Harness 9/6 21:55
Awesome Ain`t Easy Juan Hernandez Golden Gate 9/11 19:55
Awesome E K Michael Ybarra Rillito Park 7/5 18:30
Awesome Wild Girl [IRE] Iram Diego Sam Houston 9/9 00:15
Awesomeness Andy Miller Meadowlands Harness 10/1 22:15
Awhitesportscoat William Antongeorgi III Golden Gate 6/3 18:40
Awillaway Reylu Gutierrez Aqueduct 2/4 13:20